Наши услуги

Новости
                все новости

Полезные номера

Полезные ССЫЛКИ

 

Рішення про переведення житлової квартири у нежитлове приміщення

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

V сесії

V скликання

від «00» липня 2000 року № ___

Про переведення житлової квартири № 00 по вул. Золочівська, 0-а, в м. Харків, яка належить гр. Іванову Івану Івановичу, у нежитлове приміщення та встановлення розміру його пайової участі у розвиток інфраструктури м. Харків

Розглянувши заяву гр. Іванова Івана Івановича про переведення житлової квартири № 00 по вул. Золочівська, 0 - а, в м. Харків, яка належить йому на праві власності, у нежитлове приміщення з метою її подальшої реконструкції під магазин з продажу непродовольчих товарів, встановлення розміру його пайової у розвиток інфраструктури м. Харків та укладення договору суперфіцію на користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування окремого входу, представлені документи:

1)         Договір купівлі - продажу квартири від 00.00.2000р., зареєстрований приватним нотаріусом __________ за № 0000, у Харківському БТІ 00.00.2000р. № 00000000 за гр. Івановим Іваном Івановичем;

2)         Матеріали на переведення квартири № 00 у нежитлове приміщення з подальшою реконструкцією в магазин з продажу непродовольчих товарів, розташованої у житловому будинку № 0-а по вул. Золочівська в м. Харків; графічні матеріали з реконструкції та влаштування окремого входу, складені Департаментом архітектури, узгоджені Харківським районним управлінням ГУ МНС України в Харківській області, Харківською районною СЕС, відділом містобудування та архітектури Харківської райдержадміністрації; лист погодження земельної ділянки для влаштування окремого входу в магазин, погоджений з зацікавленими службами на предмет проходження інженерних мереж;

3)         Технічний паспорт на квартиру № 00 по вул. Золочівська, 0 - а, в м. Харків, складений Харківським БТІ 00.00.2000р.;

4)         Згоду власників суміжних квартир з квартирою № 00 по вул. Золочівська, 0 - а, в м. Харків;

керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Харківської міської ради № 1416 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень та житлових будинків в нежитлові» від 11.10.2000р., Положенням про пайову участь забудовників об'єктів містобудування у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Харків від 09.11.2011 р. № 804, Харківська міська рада, -

ВИРІШИЛА:

1. Перевести житлову квартиру № 00 по вул. Золочівська, 0 -а, в м. Харків, яка належить гр. Іванову Івану Івановичу, у нежитлове приміщення.

2. Встановити розмір пайової участі гр. Іванова Івана Івановича у розвиток інфраструктури м. Харків - 10 (десять) відсотків від загальної кошторисної вартості реконструкції об'єкта містобудування: нежитлового приміщення (колишньої квартири) № 00 по вул. Золочівська, 0 - а, в м. Харків під магазин з продажу непродовольчих товарів, без урахування витрат з придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішньо - та позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій, а також розділу «Податки, збори, обов'язкові платежі та податку на додану вартість».

3. Зобов'язати гр. Іванова Івана Івановича укласти з Харківською міською радою договір про пайову участь забудовників об'єктів містобудування у розвиток інфраструктури міста Харків.

4. Юридичному відділу виконавчого комітету Харківської міської ради підготувати до підписання Договір про пайову участь забудовників від імені міської ради із гр. Івановим І. І.

5. Доручити міському голові укласти від імені Харківської міської ради Договір про пайову участь забудовника у розвиток інфраструктури м. Харків.

6. Розглянути питання укладення Договору суперфіцію на користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування окремого входу до вищевказаного нежитлового приміщення після отримання гр. Івановим І. І. містобудівних умов та обмежень на реконструкцію нежитлового приміщення (колишньої квартири) № 00 по вул. Золочівська, 0 -а, в м. Харків під магазин з облаштуванням окремого входу та надання відповідних графічних матеріалів щодо розміру земельної ділянки для облаштування окремого входу.

7. Зобов'язати гр. Іванова І. І. укласти договір на вивезення відходів.

8. Після введення об'єкта реконструкції в експлуатацію провести перереєстрацію права власності на нього у та укласти договір участі суб'єкта підприємницької діяльності у розрахунках за утримання будинку та прибудинкової території по вул. Золочівська, 0 - а в м. Харків.

9. Контроль за виконанням даною рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного і соціально-культурного розвитку міста (________).

 

Харківський міський голова                                          ___________________