Наши услуги

Новости
                все новости

Полезные номера

Полезные ССЫЛКИ

 

Клопотання про перенесення судового засідання

0 травня 2000 року                                      Апеляцiйний суд Харкiвської областi

61050, місто Харків, площа Руднєва, 36 

Позивач: Іванова Іванна Іванівна

00000, Харківська область,

смт. Ківшарівка, будинок 00, квартира 00

 

Відповідач (Апелянт): Публічне акціонерне товариство

«Харківгаз» в особі Купянської філії ПАТ «Харківгаз»

63705, місто Куп’янськ, вулиця Леніна, будинок 108

 

Цивільна справа № 000/0000/00-ц першої інстанції 

Провадження № 00ц/000/0000/00 апеляційної інстанції

 

Клопотання про перенесення судового засідання

У провадженні Апеляційного суду Харківської області знаходиться апеляційна скарга Публічного акціонерного товариства «Харківгаз» в особі Куп’янської філії ПАТ «Харківгаз» на рішення судді Куп’янського міськрайонного суду Харківської області Сєлютіної Н.М. у цивільній справі № 000/0000/00-ц від 00 січня 2000 року за позовною заявою Іванова Іванна Іванівна до Куп’янської філії ПАТ «Харківгаз» про стягнення моральної шкоди.

Розгляд справи призначений судом на 00 травня 2000 року на 00 год. 00 хв., про що я дізналася напередодні травневих свят, а саме 00 квітня 2000 року безпосередньо в канцелярії Апеляційного суду Харківської області при ознайомленні з матеріалами справи. Судову повістку про дату та час судового засідання я отримала лише 00 травня 20000 року.

У зв’язку зі значним погіршенням стану здоров’я та необхідністю відвідати лікаря  (я є інвалідом за загальним захворюванням ІІІ групи – копію посвідчення інваліда додаю до клопотання), а також у зв’язку з тим, що я є необізнаною в правових питання та необхідністю залучити юриста (як було вказано раніше, про дату та час розгляду справи я дізналася напередодні вихідних днів, тому не мала можливості звернутися до юриста за допомогою заздалегідь), прошу Суд перенести судове засідання на будь – який зручний для суду час та дату, про що повідомити мене за вказаною адресою повісткою.

Додаток до клопотання – копія пенсійного посвідчення, де вказана група інвалідності

З повагою до суду, Іванова І. І. ____________