Наши услуги

Новости
                все новости

Полезные номера

Полезные ССЫЛКИ

 

Позовна заява про визнання переважного права купівлі частки в спільній власності

До _________________ районного

 (міського) суду ______________

 ПОЗИВАЧ(І) ___________________

 (п.і.п.б., адреса)

 ВІДПОВІДАЧ(І): 1)_____________

 (п.і.п.б., адреса)

 2)______________________

 (п.і.п.б., адреса)

Позовна заява про визнання права переважного права купівлі частки в спільній власності

 Я є власником ____________ частини домоволодіння за адресою:_________, яке є в спільній частковій власності з громадянами ____________ (п.і.п.б., __________ розмір частки кожного власника). Мені стало відомо, що відповідач ________ (п.і.п.б) вирішив продати свою частку в спільній частковій власності на житловий будинок сторонній особі, однак про цей намір я не був повідомлений продавцем у встановленому законом порядку."__" ______ 199_ р. договір купівлі - продажу був укладений, покупцем став ___________(п.і.п.б.) - стороння особа. Я не погоджуюся з цією угодою, оскільки бажаю сам купити спірну частку будинку, тому що моя сім'я складається із ___ осіб і частка житлової площі на кожного члена сім'ї становить ___ кв. м., тобто менше існуючої санітарної норми.

 Відповідно до ст. 362 Цивільного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Перевести на мене права і обов'язки покупця за договором купівлі - продажу частини будинку за адресою: _____ від" __" ______ 199_ р., укладеному між ________ (п.і.п.б.) та _________ (п.і.п.б.).

 2. В порядку підготовки справи до розгляду витребувати з _________ (назвати установу) документи, пов'язані з укладанням договору купівлі-продажу.

Додаток:

1. Довідка бюро технічної інвентаризації про правову реєстрацію спірного житлового будинку, копія рішення суду, договір дарування, свідоцтво про спадщину і та ін. 

 2. Документи, що підтверджують внесення позивачем на депозит суду суми вартості оспорюваної частки будинку, а також інших сум, що підлягають виплаті покупцеві в відшкодування необхідних витрат, які він поніс під час купівлі будинку.

 3. Копії позовної заяви за кількістю відповідачів.

 4. Квитанція про сплату державного мита.