Наши услуги

Новости
                все новости

Полезные номера

Полезные ССЫЛКИ

 

Позовна заява про визначення розміру часток у праві спільної сумісної власності

До  Чугуївського міськрайонного суду

Харківської області

63503, г. Чугуїв, пл. Ленина,2

Позивач:  ______________,

                                                пр. __________ 00, м. Чугуїв

Відповідач:  Виконавчий комітет Чугуївської міської ради

                                               вул. Карла Лібкнехта, 35-А.

Позовна заява про визначення розміру часток у праві спільної сумісної власності

Я, ПОЗИВАЧ, перебуваючи у зареєстрованому шлюбі з __________________ (свідоцтво про одруження видане виконавчим комітетом Малиновської сільської ради депутатів трудящих, Чугуївського району, Харківської області 00.00.2000 р. актовий запис № 00, прізвище дружини після одруження – ___________) проживала разом з ним у індивідуальному житловому будинку № 00 по провулку ____________ (раніше – провулок ___________) у м. Чугуєві з 1983 року (А). Цей будинок належав моєму чоловікові на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого Чугуївською міською  державною нотаріальною конторою Харківської області, 00.00.2000 року, реєстровий номер 0000. 

На території земельної присадибної ділянки за вищевказаною адресою моїм чоловіком був збудований у 2000 році другий житловий будинок,  який був позначений у технічному паспорті, виготовленому Чугуївським міжміським БТІ станом на 00.00.2000 р (Б). Будівництво цього будинку було розпочато моїм чоловіком на підставі рішення виконавчого комітету Чугуївської міської ради від 00.00.2000р. № 00/00, а також висновку районного архітектора від 00.00.2000р. Будівництво було виконане с додержанням будівельних, санітарно-технічних, протипожежних норм. Нажаль, після закінчення будівництва будинок не був зданий в експлуатацію і на нього не було отримано правовстановлюваних документів.

00.00.2000 р. мій чоловік помер і відкрилася спадщина на вищезазначений будинок.  Весь цей час я проживала там і за власні кошти робила в ньому поточний ремонт.

З огляду на це, а також на те, що після смерті чоловіка я є спадкоємицею його майна, суд на підставі ч. 3 ст. 376 Цивільного кодексу України може визначити розмір часток у праві спільної сумісної власності на житловий будинок 00 (А) по пров. ______________ у м. Чугуєві за ПОЗИВАЧЕМ та __________ розмірі по ½  (одній другій) частці та визнати за ПОЗИВАЧЕМ та ________ право власності на житловий будинок  № 00 (Б) по пров. _____________ у м. Чугуєві в розмірі по ½  (одній другій) частці.

На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ст. 376 ЦК України, керуючись п. 5 ч. 6 ст. 130 ЦПК України

ПРОШУ:

 1. Визначити розмір часток в праві спільної сумісної власності на житловий будинок 00 (А) по пров. __________ у м. Чугуєві за ПОЗИВАЧЕМ та __________ в розмірі по ½  (одній другій) частці.

2. Визнати за ПОЗИВАЧЕМ та ____________ право спільної часткової власності на житловий будинок  № 00 (Б) по пров. ___________ у м. Чугуєві в розмірі по ½  (одній другій) частці.

Додатки:

1. Копія паспорту;

2. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

3. Копія свідоцтва про одруження;

4. Копія свідоцтва про смерть;

5. Копія витягу з рішення виконкому;

6. Копія висновку районного архітектора;

7. Копія договору купівлі-продажу;

8. Копія технічного паспорту;

9. Квитанція про сплату судового збору;

10. Копія квитанції про сплату судового збору;

11. Копія позовної заяви.