Наши услуги

Новости
                все новости

Полезные номера

Полезные ССЫЛКИ

 

Позовна заява про продовження строку для прийняття спадщини та визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування

                                                                     Судді Сахновщинського районного суду

Савицькому М. Б.

ПОЗИВАЧ:  __________________________

                     000000, Харківська обл., смт. Сахновщина

                     Вул. _____________ 00

ВІДПОВІДАЧ:   Сахновщинська селищна рада

                      645000, Харківська обл., смт. Сахновщина

                       Вул. Поштова 3.

Позовна заява про продовження строку для прийняття спадщини та визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування

В Вашому провадженні знаходиться цивільна справа за моїм позовом до Сахновщинської селищної ради про визнання права власності на житловий будинок № 00 по вул. ____________ у смт. Сахновщина.

Відповідно до ухвали № 0-000 від 00. 00. 2000р. уточнюю свої позовні вимоги.

Я, ПОЗИВАЧ є онуком ____________, нині померлої і спадкоємцем на нерухоме майно житловий будинок № 00 по вул. ___________ у смт. Сахновщина. Цей будинок ___________________ отримала у спадок від своєї сестри _______________, про що їй було видане відповідне свідоцтво № 0000 від 00.00.0000р.

00 березня 2000р. ________________ померла, що підтверджується свідоцтвом про смерть ____________ і відкрилася спадщина на вищезазначене нерухоме майно. Дітьми ___________ були ____________ та _____________, які були спадкоємцями на вищезазначене майно., нині померлі, що підтверджується свідоцтвом про смерть _______________, та рішенням Сахновщинського районного суду про оголошення _______________ померлим (знаходяться у матеріалах основної справи).

               Таким чином спадкоємцем ___________ є я, ПОЗИВАЧ. Мною був пропущений строк для прийняття спадщини у зв’язку з оформленням документів про смерть мого батька, __________ (рішення Сахновщинського районного суду про оголошення ____________ померлим) та у зв’язку з тим, що я працював у м. Харкові і не мав змоги оформити спадщину. Згідно ст.. 1272 ЦК України строк для прийняття спадщини може  бути  продовжений судом.

               На момент смерті _________ я, позивач, є зареєстрованим і проживав за однією адресою зі спадкодавцем. Згідно ст. 1268 п. 3, якщо спадкоємець проживав разом з померлим на момент відкриття спадщини, він вважається таким, що прийняв спадщину.(тобто фактично вступив в володіння спадковим майном).

            Якщо  в  зазначений строк  позивач вступив в управління або володіння спадковим майно чи його частиною,  суд  з  цих  підстав  може  вирішити питання про визнання права на спадкове майно.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст..ст. 16. 328, 1258, 1268, 1216,1222, 1272ст. ст.. 3, 10, 12, 14, 15 ЦПК України

ПРОШУ:

1. Продовжити мені строк для прийняття спадщини на житловий будинок № 00 по вул. ______________ у смт. Сахновщина, Сахновщинського району Харківської області після смерті  _______________.

2.    Визнати за мною право власності на житловий будинок № 00 по вул. _____________ у смт. Сахновщина, Сахновщинського району Харківської області в порядку спадкування.