Наши услуги

Новости
                все новости

Полезные номера

Полезные ССЫЛКИ

 

Клопотання про витребування розрахунку заборгованості

                                                                           Комінтернівського районного суду                                                                                                      м. Харкова

61068, м. Харків, пров. Брянський, буд. 5

 

ПОЗИВАЧ:  ПАТ «Банк», 00000,м. Київ, вул. _______, буд.  00-а

 

ПРЕДСТАВНИК

ПОЗИВАЧА:___________________________, 00000,    м. Київ, вул. ___________, 00

 

ВІДПОВІДАЧ:_____________________________, 00.00.0000 року народження, 

00000, м. Харків, вул. ____________, буд. 00, кв. 00

 

Суддя: Онупко М. Ю.

справа № 000/000/00-ц

 

Клопотання про витребування розрахунку заборгованості

Суддею Комінтернівського районного суду м. Харкова Онупко М. Ю. мені, відповідачу, було надіслано Ухвалу про відкриття провадження за позовом ПАТ «Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 6049,49 грн. та суд. збір 214,60 грн.

З позовної заяви зовсім не зрозуміло, як працівник банку робив розрахунок самої заборгованості, з якого строку нараховувалась пеня та прострочка платежів. В самій позовній заяві в пункті 8 Додатків позивач нібито надав суду та мені розрахунок заборгованості за Кредитним договором. Але в моєму примірнику позовної заяви цього розрахунку не було. Я звернулася до суду з метою отримати розрахунок з примірника позову, який був наданий суду, але секретар мені відповіла, що в матеріалах справи також немає цього розрахунку.

Також позивач говорить, що я – Шереметова Наталія Василівна, неодноразово була повідомлена про виникнення заборгованості, але це не відповідає дійсності. Позивач доказів щодо направлення мені повідомлень про заборгованість суду не надала.

Я звернулася до відділення ПАТ «Банку», яке надало мені виписку по рахунку приватного клієнта (копія виписки до клопотання додається). Я не є спеціалістом з банківської справи, тому з цієї виписки мені мало зрозуміло і кінцеві суми у виписці взагалі не такі як в позові.

Згідно ст. 27 ЦПК України, особи, які беруть участь у справі, мають право заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої  доводи,  міркування  щодо  питань,  які виникають  під  час  судового  розгляду.

Згідно ст. 133 ЦПК особи,  які беруть участь у справі і вважають,  що подання потрібних доказів є неможливим або у них є складнощі в поданні цих доказів,  мають право  заявити  клопотання  про  забезпечення  цих доказів. 
Способами  забезпечення  судом  доказів  є  допит свідків, призначення експертизи,  витребування та (або)  огляд  доказів,  у тому  числі  за їх місцезнаходженням.  У необхідних випадках судом можуть бути застосовані інші способи забезпечення доказів. 
Відповідно до ст. 137 ЦПК у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування  доказів  має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей  про  неможливість отримання  таких  доказів  особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.

На підставі вищезазначеного, керуючись ст.ст. 27, 133, 137 Цивільного процесуального кодексу України

ПРОШУ СУД:

1.      Витребувати у представника  ПАТ «Банк» _______________________ (адреса: 00000, м. ________, вул. _________, 00; адреса банку: 00000, вул. ______, буд.  00-а) розрахунок заборгованості за Кредитним договором.

 

«__» лютого 0000 року        відповідач ________________   _____________

                                                                                                           (підпис)